Header Ads

Son Haberler

Crysis Remastered sistem gereksinimleri belli olduOyun dünyasında kendine yer edinmiş serilerden biri olan Crysis, yenilenmiş versiyonu ile yakın zamanda karşımıza çıkacak. Daha önce 1 Temmuz’da piyasaya çıkacağı açıklanan oyun, bazı aksıklıklar nedeniyle ertelenmiş ve yeni tarih 18 Eylül olarak işaret edilmişti. Beklenen oyunun çıkış tarihi yaklaşırken, Crysis Remastered sistem gereksinimleri de açıklandı.

18 Eylül’de tanıtılacak olan Crysis Remastered’ın sistem gereksinimleri açıklandı

İlk oyunu 2007 yılında çıkan serinin, son oyunu da 7 yıl önce piyasaya sürülmüştü. Son oyunun üzerinden zaman geçtikçe Crysis yenilenmiş versiyon için de beklentiler doğmuştu. Beklenen adım atıldı ve ilk oyunun yenilenmiş hali 18 Eylül’de çıkacak. Ayrıca oyunun bilgisayar versiyonunun sadece Epic Games mağazasında satılacağını da hatırlatalım.

Crysis Remastered

Crysis Remastered’ın sistem gereksinimleri ise oyunun duyurulduğundan bu yana merak konusu diyebiliriz. Beklenen bu bilgi ise oyunun Epic Games’teki sayfasında ortaya çıktı. Crysis yenilenmiş versiyonu için açıklanan sistem gereksinimlerini aşağıda görebilirsiniz.

Crysis Remastered minimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-3450 / Ryzen 3

Bellek: 8 GB RAM

Boş alan: 20 GB

Ekran kartı: Nvidia GTX 1050Ti / AMD Radeon 470

Ekran kartı belleği: 4 GB

Crysis Remastered önerilen sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-7600k / Ryzen 5

Bellek: 12 GB RAM

Boş alan: 20 GB

Ekran kartı: Nvidia GTX 1660Ti / AMD Radeon Vega 56

Ekran kartı belleği: 8 GB